Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Uzdatnianie wody - konieczność ?

Woda wodociągowa oraz studzienna bardzo często zawiera różnego rodzaju zanieczyszczenia fizyko-chemiczne tj. mechaniczne, takie jak: opiłki rdzy, piasek, muł oraz zanieczyszczenia i cząstki organiczne lub nieorganiczne, które mają bezpośredni lub pośredni wpływ na zapach, smak, barwę, odczyn, mętność, twardość i inne parametry fizykochemiczne wody.

Na jakość wody ma wpływ wiele czynników: miejsce ujęcia, stan i czas wykorzystania instalacji, poziom wód gruntowych.  Dlatego nie ma jednej skutecznej metody na uzdatnianie wody. Jedynie indywidualne podejście do każdego przypadku jest w stanie zapewnić odpowiedni dobór urządzeń.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz urządzeń i systemów uzdatniania wody. Służymy fachowym doractwem oraz doborem urządzeń.

 

Niezbędne informacje, których wymagamy, to wyniki badania wody oraz dane o dobowym i maksymalnie godzinowym poborze wody. (Istnieje możliwość zbadania przez nas wody w szczególnych okolicznościach).

 

Skorzystaj z formularza i dowiedz się jak uzdatnić swoją wodę.